česky

Zdravě bydlet - domy spojené se Zemí


Profil společnosti

Kdo jsme

Jsme ryze česká společnost s dvacetipětiletou tradicí ve výstavbě montovaných nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Tato tradice se odráží v nadstandardním provedení a službách, které jsou součástí komplexního servisu, avšak za standardní ceny. Pro naše zákazníky stavíme montované rodinné domy pod heslem "Každý dům je originál." Důraz klademe na špičkovou kvalitu montovaných domů a spolehlivá a dobře ověřená řešení. 15 let, do léta 2018 jsme vlastnili i prestižní německý certifikát kvality RAL, od roku 2010 vlastníme evropský certifikát ETA podle ETAG 007 (dřevěné rámové stavební sestavy).

Navazujeme na staleté tradice zpracování a stavby dřevostaveb. Technologické inovace a modernizace učinily z více než tisícovky zákazníků spokojené obyvatele našich domů, a to nejen v České republice, ale velkou měrou i v zahraničí.

Co nabízíme

Jsme připraveni postarat se o zákazníka od návrhu projektu až po perfektně zvládnuté řemeslo při montáži a s tím spojenou logistiku celé dodávky. V případě zájmu klienta jsme schopni zajistit i vybavení interiéru. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a originální projekty nebo projekty, které si zákazník sám navrhne. Právě variabilnost dřevostavby umožní, jak zákazníkům, tak architektům, nebývalý prostor k vyjádření své kreativity a fantazie. To vše za ceny typových domů!

Jaké jsou naše rodinné domy?

Naše rodinné domy jsou především kvalitní, rozmanité a individuální. Naše společnost nenabízí žádnou úzkou řadu typů či modelů, ale dřevostavby "na míru", tj. přesně dle potřeb a možností zákazníka. Samozřejmě však máme k dispozici referenční domy, díky kterým náš klient získá představu o našich cenách a možnostech konstrukčního systému dřevostavby.

Kde naše montované domy najdete?

V průběhu mnoha let existence společnosti jsme většinu své produkce (více než 1000 staveb) exportovali do řady zemí Evropy. Naše stavby stojí v Norsku, Německu, Rakousku, Belgii, Dánsku, Řecku, Irsku. V posledních letech realizujeme rodinné i bytové domy často ve Švýcarsku, kde se můžeme pochlubit domy s nadstandardním vybavením, které ctí alpskou architekturu, ale vyhoví i tamním náročným klimatickým podmínkám. Čím dál více klientů však nacházíme i na domácím trhu. Naše montované domy již léta dobře slouží svým majitelům na celém území republiky, nejčastěji v blízkém i vzdálenějším okolí Prahy a na Moravě.

Náš výrobní závod pro montované rodinné domy

Panely pro naše montované domy vyrábíme v našem závodě v Novém Hrozenkově na Vsetínsku. Výroba montovaných rodinných domů je samozřejmě dozorovaná zkušebnou a probíhá v zastřešené a klimatizované hale, což dává našim klientům jistotu, že od nás dostanou dům ve špičkové kvalitě. Více viz katastr nemovitostí

ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů
VS DOMY a.s., Štěpánská 385, 755 01 Vsetín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku