česky deutsch english français Srbija
Ověřený dodavatel moderních dřevostaveb 2017

Zdravě bydlet - domy spojené se Zemí


Proč právě VS DOMY?

Zkušenosti a důraz na kvalitu

Naší nejlepší vizitkou je více než tisíc domů postavených po celé Evropě včetně České republiky a jejich spokojení majitelé. Domy od nás splňují nejpřísnější technické normy (EN, DIN) a nesou záruku poctivé řemeslné práce.

Výborný poměr kvalita / cena

Levnější firmu najdete na trhu snadno. Levnější firmu nabízející srovnatelnou kvalitu a individuální řešení už hůře. Než se rozhodnete, dobře srovnávejte! Ušetříte si mnoho starostí a peněz.

Energeticky úsporné bydlení

Vynikající tepelné vlastnosti stěn a domu jako celku zajišťují značnou úsporu energií při vytápění domu. Od prvního dne po nastěhování se Vám Vaše investice vrací. Energie určitě zítra nebudou levnější!

Rychlost výstavby

Příprava návrhu rodinného domu a projektu trvá obvykle 5-6 týdnů, u bytového domu cca 2- 3 měsíce. Výroba rodinného domu v klimatizované hale 4-5 pracovních dnů, montáž domu na místě 15-25 pracovních dnů. Dohodnuté termíny jsou dodržovány. Kolik firem je Vám schopno postavit kvalitní dům „na klíč“ za měsíc?

Individualita

Dům navrhujeme společně se zákazníkem. „Každý dům je originál“ - to je naše filozofie. Do projektu zapracujeme jakékoli reálné přání nebo nápad. Zákazníkovi můžeme nabídnout i služby architekta.

Záruky a servis

Na nosnou konstrukci domu poskytujeme záruku 10 let. Po celou dobu záruky i po ní bude o Váš dům pečovat náš servisní tým.

Zdravé obytné klima od prvního dne a po celý rok

Dřevo, další použité materiály a technologie suché výstavby splňuje nejpřísnější kritéria pro kvalitní bydlení. Odpadá zrání či vysoušení stavby na běžnou vlhkost. Zdravé a příjemné klima uvnitř domu od prvního dne a po celý rok Vás příjemně překvapí. Pokud použijete systém výměny vzduchu s rekuperací, příjemné klima a další úspory energie se jen zdůrazní.

ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů
VS DOMY a.s., Štěpánská 385, 755 01 Vsetín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku